Genta e Big Brother fshin ”të kaluarën”/ Shihni për çfarë bëhet fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Genta e Big Brother fshin ”të kaluarën”/ Shihni për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Genta e Big Brother fshin ”të kaluarën”/ Shihni për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesmarrja e saj në BB, ajo vazhdon te jëtë shumë e kërkuar dhe e komentuar nga fansat e media.

Genta publikon shpesh foto të nxehta, ku ekspozon format me bikini, duke marrë qindra komente nga fansat, por edhe na shkrin së qeshuri me batutat e saj. Mirëpo Genta ka marrë një vendim drastik dhe këtë ua ka treguar të gjithë fansave. Ajo ka vendosur të fshijë tatuazhin që ka në gjoksin e saj, bëhet fjalë për dy zemrat. Pse ta ketë bërë vallë?