MODESTIA NUK ZGJATI/ Lori Hoxha harxhon shumën marramendëse vetëm për një shall – AlpeGossip
MODESTIA NUK ZGJATI/ Lori Hoxha harxhon shumën marramendëse vetëm për një shall

MODESTIA NUK ZGJATI/ Lori Hoxha harxhon shumën marramendëse vetëm për një shall

Trashëgimtarja e Top Channel dhe njëkohësisht blogerja e njohur Lori Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale. Faqja e saj e Instagramit është e mbushur me foto nga vende luksoze dhe veshje që me siguri kushtojnë ‘një pasuri të tërë’.

Së fundmi Lori ka publikuar një foto ku shfaqet brenda një ashensori. Ajo është veshur me rroba dimri dhe gjithë vëmendjen e ka marrë shalli i saj.

Shalli është i markës së famshme “Christian Dior” dhe kushton rreth 2000 dollarë. Epo ç’të themi! Leku letër!