E VESHUR ME FUSTAN ARI/ Ivanka Trump merr të gjithë vëmendjen në pallatin mbretëror – AlpeGossip
E VESHUR ME FUSTAN ARI/ Ivanka Trump merr të gjithë vëmendjen në pallatin mbretëror

E VESHUR ME FUSTAN ARI/ Ivanka Trump merr të gjithë vëmendjen në pallatin mbretëror

E bija e Donald Trump, Ivanka, së fundmi ka qenë e pranishme në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo ka shkuar e shoqëruar princesha Lalla Meryem e Marokut.

Ivanka ka arritur t’i lërë të gjithë pa fjalë me dukjen e saj. 38-vjeçarja  u shfaq e veshur me një fustan të artë të gjatë deri në fund të këmbëve. Fustani ishte krijuar enkas për të dhe i rrinte shumë bukur.

Me praninë e saj në pallatin në Rabat, Ivanka  arriti që të fitonte vëmendjen e të gjithëve dhe look-u i saj u komentua shumë mes njerëzish dhe në media.