Enca degjeneron Roselën para 1.6 milion personave! Këtë live VIDEO nuk e keni parë se Enca e fshiu – AlpeGossip
Enca degjeneron Roselën para 1.6 milion personave! Këtë live VIDEO nuk e keni parë se Enca e fshiu

Enca degjeneron Roselën para 1.6 milion personave! Këtë live VIDEO nuk e keni parë se Enca e fshiu

Kjo fundjave ishte plot me surpriza, për showbizin shqiptar. Ishte Rosela ajo që tha se nuk do të bëntë kurrë bashkëpunim me yllin shqiptar, Encën. E revoltuar nga kjo deklaratë ‘mbretëresha e Instagram’-it bëri dy pastime në ‘Insta Story’ dy foto ku u shpreh për këngëtaren Gjylbeku: ‘’Gjyshe, sot e mora vesh që je gjallë akoma’’.

Por si duket nuk i doli inati dhe bëri një live video ku u shpreh me doza të larta ironie dhe sarkazme për Rosela Gjylbekun, pa u kursyer aspak.

Shihni me vëmendje videon më poshtë të siguruar nga intv.al sepse aq ironike sa është Enca, ndoshta do ju duhet ta shihni disa herë që ta kuptoni.