Nuk e dimë çfarë janë për ju, por Oriola Marashi i tha ”TË DUA” para të gjithëve Varrosit (FOTO) – AlpeGossip
Nuk e dimë çfarë janë për ju, por Oriola Marashi i tha ”TË DUA” para të gjithëve Varrosit (FOTO)

Nuk e dimë çfarë janë për ju, por Oriola Marashi i tha ”TË DUA” para të gjithëve Varrosit (FOTO)

Janë çift apo “besties”?

Oriola Marashi prej shumë kohësh është bërë pjesë e labelit muzikor OTR dhe shumë shpejt pritet debutimi i saj në skenën muzikore shqiptare. Ajo e ka marrë tashmë “bekimin” e reperave të këtij grupi si Noizy, Varrosi dhe shpesh herë e kemi parë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Oriola dhe Varrosi konsiderohen miq të ngushtë, por nuk ia kursejnë komentet dhe deklaratat publike njëri-tjetrit. E kaq mjafton që fansat të aludojnë se Varrosi dhe Oriola janë çift. Të njejtën gjë kanë bërë në një foto të postuar nga reperi i njohur ku shfaqet me Oriolën dhe ajo i komenton “Të Dua” me shumë emoji zemra, ndërkoëh që Varrosi ia kthen me disa emoji zemra. Fansat vërshuan duke komentuar “couple goals”, ose “perfect couple”.