Pas ndarjes nga bashkëshorti, Jonida Maliqi kapet MAT! Ja kush është mashkulli me të cilin u fotografua – AlpeGossip
Pas ndarjes nga bashkëshorti, Jonida Maliqi kapet MAT! Ja kush është mashkulli me të cilin u fotografua

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Jonida Maliqi kapet MAT! Ja kush është mashkulli me të cilin u fotografua

onida Maliqi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e të cilës janë kthyer në hite, numërojnë miliona shikime dhe dëgjohen nga kushdo e kudo.

Jonida është e shumë komentuar në media si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private. Gjithashtu ndiqet shumë në rrjete sociale ku me stilin e saj modern frymëzon të gjitha vajzat.

Por sa i përket muzikës, prej 3 vitesh Jonida nuk ka sjellë ndonjë projekt muzikor duke e lënë publikun në pritje për një kohë kaq të gjatë.

Megjithatë, me shumë gjasa ajo do të rikthehet me një këngë të re, të paktën kështu po të dyshohet pas fotove të fundit nga “Tiranapost”.

Këngëtarja është fotografuar duke pirë kafe me Donald Brahon, bashkëpuntori i saj për videoklipin e këngës që pritet të publikojë.

Lajmi i rikthimit në muzikë nuk është konfirmuar ende nga këngëtarja, por të gjithë fansat e saj po shpresojnë që të jetë i vërtetë.