Besi e ka gati idenë, ja si do të jetë krevati i vajzës që do të vijë në jetë (FOTO) – AlpeGossip
Besi e ka gati idenë, ja si do të jetë krevati i vajzës që do të vijë në jetë (FOTO)

Besi e ka gati idenë, ja si do të jetë krevati i vajzës që do të vijë në jetë (FOTO)

Lajmi se Xhensila Myrtezaj është shtatzënë ishte padyshim një nga lajmet më të bujshëm të këtij viti nga bota e showbizit dhe lumturoi pafund fansat e çiftit të cilët do të bëhen për herë të parë prindër.

Xhensila do të sjellë në jetë një vajzë, ashtu siç ajo ka dashur dhe siç u shpreh pak kohë më parë.

Ndonëse Xhensila, pas daljes së fundit në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, është larguar nga ekrani dhe rrallëherë poston foto në rrjete sociale, Besi nga ana tjetër është shumë aktiv.

Ai ditën e sotme ka postuar një foto të një bebi ku zbulon se krevati i vajzës së tij do jetë i mbushur me domate të cilat Besi i adhuron.