NJË ZONJUSHË E VËRTETË! Njihuni me vajzën bukuroshe të Aleksandër Frangaj (FOTO) – AlpeGossip
NJË ZONJUSHË E VËRTETË! Njihuni me vajzën bukuroshe të Aleksandër Frangaj (FOTO)

NJË ZONJUSHË E VËRTETË! Njihuni me vajzën bukuroshe të Aleksandër Frangaj (FOTO)

Aleksandër Frangaj është një prej figurave më të njohura dhe më të komentuarat në media.

Pronari i televizionit të njohur ‘TV Klan’ është mjaft diskret për jetën e tij personale dhe për këtë arsye fotot e fëmijëve të tij janë të ralla.

Së fundmi vajza e tij Emi Frangaj ka qenë për herë të parë pjesë e një eventi mdoe në Tiranë ku ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj.

Ka qenë stilisi i njohur Joni Peci ai i cili ka shpërndarë një foto me vajzën e Frangaj, ku shihet se ndonëse e vogël në moshë, Emi  është mjaft simpatike dhe duket një zonjushë e vërtetë dhe mjaft me stil.