HABITET PUBLIKU/ Dy këngëtaret shqiptare puthen në buzë në emisionin e Luanës (FOTO) – AlpeGossip
HABITET PUBLIKU/ Dy këngëtaret shqiptare puthen në buzë në emisionin e Luanës (FOTO)

HABITET PUBLIKU/ Dy këngëtaret shqiptare puthen në buzë në emisionin e Luanës (FOTO)

Luana Vjollca ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, një klip nga emisioni i rradhës në “Shiko Kush Luan”, për të ngacmuar audiencën për punatën e së shtunës. Në përshkrimin e videos, Luana shpjegon se ky është emisioni i saj i preferuar, edhe përse e ka të vështirë të ndajë fëmijët. Tani e kuptojmë edhe përse!

Në një nga lojërat e zhvilluara në emision, situata ka dalë jashtë kontrollit dhe duket se dy prej të ftuarave kanë përfunduar duke u puthur në buzë. Bëhet fjalë për dy këngëtaret, Evi Reçi dhe Loreta Kaçka, të cilat shfaqen në klip, shumë pranë njëra tjetrës.

Duket se puthja ka qënë një surprizë e madhe edhe për të ftuarit e tjerë të emisionit, të cilët shfaqen shumë të habitur.