Velina e Ermalit sapo “hapi barkun” dhe tregoi prapaskenat e puthjes së famshme me Elvanën – AlpeGossip
Velina e Ermalit sapo “hapi barkun” dhe tregoi prapaskenat e puthjes së famshme me Elvanën

Velina e Ermalit sapo “hapi barkun” dhe tregoi prapaskenat e puthjes së famshme me Elvanën

Kejvina Kthella, velina e “Xing me Ermalin”, është komentuar gjatë që pas daljes së saj të parë në publik.

Por, puntata e javës së kaluar e solli sërish në vëmendje. Elvana Gjata ishte personazhi i fundit në emisionin e cila pyetjes traditë të velinës iu përgjigj me një puthje që u komentua nga të gjithë si puthje në buzë.

Por sot Kejvina Kthella ishte në studion “Rudina” nga ku sqaroi se gjithçka ishte për show.

“Nuk është e vërtetë, Elvana më puthi në faqe”, tha Kejvina teksa pohoi se ishte pjesë e skenarit