“BUJË” ME KLIKIMET/ Tre super HITET që bëhuni gati ti dëgjoni gjithë verës! Nga Mozzik tek Ledri dhe sërish… Ledri! – AlpeGossip
“BUJË” ME KLIKIMET/ Tre super HITET që bëhuni gati ti dëgjoni gjithë verës! Nga Mozzik tek Ledri dhe sërish… Ledri!

“BUJË” ME KLIKIMET/ Tre super HITET që bëhuni gati ti dëgjoni gjithë verës! Nga Mozzik tek Ledri dhe sërish… Ledri!

Tre super hitet e publikuara kete fillim vere do na ndjekin padyshim gjatë verës. Në dy prej tyre merr pjesë Ledri Vula që e nisi me “DMP” me Capital T dhe duket se kjo verë do jete e reperit, të pakten deri tani!

Nga ana tjetër, Mozziku do mbetet Mozzik teksa “Madonna” e tij jo vetem po thyen rekorde, por ka hapur edhe debat mbi tekstin e këngës që të themi të vërtetën jo pa shkak.

Duke u rikthyer sërish tek Ledri dhe “Aman”-i i tij me Lumi B dhe Dafina Zeqirin, që na treguan me së miri se me ishin jo vetem që mund të mbetesh shokë por ben edhe super hite.

AlpeGossip ju sjell tre hitet e reja nëse nuk i keni dëgjuar akoma!

Dy reperët më të suksesshëm të momentit, Ledri Vula dhe Capital T para një jave kanë publikuar këngën “DMP” një super hit dhe një këngë shumë ritmike.

Ky bashkëpunim është i pari mes tyre dhe kënga ka ecur me ritme të shpejta dhe ka marrë shumë klikime.

Capital T & Ledri Vula - DMP

Më pas Mozzik publikoi këngën e tij të fundit “Madonna”, kënga ka vetëm 4 ditë nga publikimi dhe ka arritur 5,6 milionë klikime. Një “sukses” i tillë të bën kurioz. Dhe po, vajza në klip i ngjan fare pak…Loredanës.

Kënga “Aman” e Ledrit, Dafinës dhe Lumi B, një tjeter sukses i padiskutueshëm.

Videoklipi me motive tropikale të jep një tjetër energji dhe Dafina mori të gjithë vëmendjen me pamjen saj si dhe pati një rikthim të fuqishëm me këtë super hit.