VIP-AT SHQIPTAR NË NJË AVION/ Olsi Bylyku i shkrin të gjithë së qeshuri gjatë udhëtimit (Video) – AlpeGossip
VIP-AT SHQIPTAR NË NJË AVION/ Olsi Bylyku i shkrin të gjithë së qeshuri gjatë udhëtimit (Video)

VIP-AT SHQIPTAR NË NJË AVION/ Olsi Bylyku i shkrin të gjithë së qeshuri gjatë udhëtimit (Video)

Eni Koçi me Genc Prelvulajn, Olsi Bylyku me partneren e tij, Eglin dhe Gold AG janë bërë sot bashkë për një udhëtim. VIP-at do të performojnë në mbrëmje në një klub në Rimini në Itali dhe gjatë udhëtimit me avion ka pasur shumë të qeshura.

Fillimisht Eni ka postuar një video ku shprehet: “Jemi rrugës për…” dhe këtu Olsi e ndërpret dhe thotë: “Rrugës për Librazhd”.

Më pas Eni tregon se Olsi është ngritur në këmbë dhe e pyet se çfarë është duke bërë. “Po ça t’bëj unë i shkreti. Ti lexon, Genci lexon, të kisha marrë edhe unë libër”, shprehet Olsi.

“Çfarë libri?”, e pyet Eni. “Kësulkuqen, i vendosja shirit ‘Ngrohja globale’ dhe duke lexuar ujkun”, përgjigjet Olsi.

View this post on Instagram

@olsibylyku1 😂 Video nga @enikociiii

A post shared by Xing.al (@xing.al) on