E pyesin pse e shkruan emrin me dy ‘’N’’/ Ana Lika flet me fakte dhe tregon (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin pse e shkruan emrin me dy ‘’N’’/ Ana Lika flet me fakte dhe tregon (FOTO)

E pyesin pse e shkruan emrin me dy ‘’N’’/ Ana Lika flet me fakte dhe tregon (FOTO)

Me siguri të gjithëve ju ka bërë përshtypje në një moment dhe keni pyetur veten: ‘’Pse Ana Lika e shkruan emrin me dy “n”.

Ja që përgjigjia ka ardhur dhe këtë e ka tregur vetë Ana me një foto të postuar në Instastory.

Teksa ka organizuar një poll, dhe është pyetur për këtë fakt, Ana ka treguar një foto të kartës së identitetit teksa shihet që emri në dokumentin e identifikimit të jetë i shkruar: “Annais”, teksa aktorja e komenton: “Se me dy “n” e kam kukllë”.

Më në fund e kuptuam! Tani s’ka më pikëpyetje