U mundua ta fshehë por nuk ia doli dot/ Zbulohen operacionet plastike të këngëtares së famshme shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
U mundua ta fshehë por nuk ia doli dot/ Zbulohen operacionet plastike të këngëtares së famshme shqiptare (FOTO)

U mundua ta fshehë por nuk ia doli dot/ Zbulohen operacionet plastike të këngëtares së famshme shqiptare (FOTO)

Make-up, duket se është zgjidhja e duhur për të fshehur të vërtetën, por ja që gjithmonë vjen një pikë kur të fshehtat zbulohen.

Eva Ndoja aktualisht është një nga këngëtaret më seksi të momentit e cila gjithashtu po shijon suksesin e të qenit një vajzë Vip e botës rozë.

Ndoshta ju e admironi për pamjen e saj, por ja që po të bëjmë një retrospektivë e shkuara të zhgënjen.

Disa foto të vjetra zbulojnë se këngëtarja ka bërë ndërhyrje kirurgjikale në hundën dhe buzët e saj.

Shikojini fotot e mëposhtme! Gjithçka kuptohet qartë