ZBULOHET MISTERI! Ja pse Kate Middleton mban gjithnjë leokoplast në duar (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET MISTERI! Ja pse Kate Middleton mban gjithnjë leokoplast në duar (FOTO)

ZBULOHET MISTERI! Ja pse Kate Middleton mban gjithnjë leokoplast në duar (FOTO)

Kate Middleton është një femër elegante, nënë e tre fëmijëve, e cila gjithmonë kurohet deri në detaje.

Ndër të tjera bien në sy thonjtë dhe duart e saj. Si rregull i mbretërisë, ajo nuk mund t’i ketë thonjtë të lyera me ngjyra të forta.

Megjithatë, ajo që është vënë re shpesh, është fakti që duart e Kate janë shpesh të fashuara me leukoplast.

Spekulimet rreth kësaj gjëje nisën muajin e kaluar, ditën kur ajo ishte prezente në premierën e filmit “A Street Cat Named Bob”, ku edhe u takua me macen, e cila ishte pjesë e filmit.

Ndoshta edhe kjo është arsyeja e gërvishtjes, mirëpo të gjitha këto fotografi të Dukeshës që do t’i shihni më poshtë janë bërë në vende të ndryshme në të dy duart e saj për shumë vite.