Greta Koçi bëhet sentimentale/ Kujt ja “shkel” syrin (VIDEO) – AlpeGossip
Greta Koçi bëhet sentimentale/ Kujt ja “shkel” syrin (VIDEO)

Greta Koçi bëhet sentimentale/ Kujt ja “shkel” syrin (VIDEO)

Greta Koçi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që është pjesë e skenës.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh shumë provokative në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”, Në të vërtet ajo aty ka publikuar një video ku xhiron fytyrën por edhe ia bënë me sy dikujt.

Me gjasë fansave të saj të cilët menjëherë e kanë vërshuar me komente dhe pëlqime.

Ndryshe, Greta nuk e bënë shumë publike jetën e saj private dhe nuk dimë shumë për pjesën sentimentale të saj.

❤️❤️

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on