‘S’të shkojnë, pse i bëre?’, Alban Ramosaj zhgënjen fansat me ndryshimin drastik të pamjes – AlpeGossip
‘S’të shkojnë, pse i bëre?’, Alban Ramosaj zhgënjen fansat me ndryshimin drastik të pamjes

‘S’të shkojnë, pse i bëre?’, Alban Ramosaj zhgënjen fansat me ndryshimin drastik të pamjes

Alban Ramosaj është një nga këngëtarët që tërheq më së shumti vëmendje me fotot që poston në rrjete sociale. Pas fotove provokuese dhe videos së fundit ku shfaqej nudo, Albani sot i ka habitur të gjithë me postimin e radhës.

Këngëtari ditën e sotme ka zbuluar look-un e tij të ri: flokë të bardha që i kanë dhënë një ndryshim drastik sa gati nuk njihet.

Përpos komplimenteve, disa fansat duket se pëlqejnë më shumë Albanin brun dhe kanë mbetur të zhgënjyer.

“S’po të shkojnë hiç këto flokë zemër”, Jooo, flokë të bardha”, “Pse i ke bërë flokët e bardha?”, janë disa nga komentet e fansave.