SEKSI DHE ME STIL/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve për këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE ME STIL/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve për këtë javë (FOTO)

SEKSI DHE ME STIL/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve për këtë javë (FOTO)

Siç e kemi bërë tashmë tradit në AlpeNews.al edhe për këtë javë ne kemi zgjedhur veshjen më të mirë të blogereve.

Nga e zeza klasike e Jonidës deri tek stili gjithë ngjyra e  Anxhelinës. Ky vit na ka treguar se mund të luajm me nuancat por gjithashtu mund edhe ti qëndrojm besnik të zezës.

Estela dhe Jonida u shfaqën të veshura me të zeza dhe ja kanë dalë të duken seksi dhe fashion. Ndërkohë Anxhelina dhe Armina si gjithmonë preferojn të shfaqen me ngjyra të ndryshme.

Jonida Maliqi

Estela Ujka

Armina Mevlani

Anxhelina Kotorri

AlpeNews.al