“MU NGJESHËN DY VAJZA NGA MBRAPA!” Balerina shqiptare tregon si e ngacmojnë lesbiket (FOTO) - AlpeGossip
“MU NGJESHËN DY VAJZA NGA MBRAPA!” Balerina shqiptare tregon si e ngacmojnë lesbiket (FOTO)

“MU NGJESHËN DY VAJZA NGA MBRAPA!” Balerina shqiptare tregon si e ngacmojnë lesbiket (FOTO)

Balerina shqiptare Isida Mollaymeri  ka treguar disa raste kur është ngacmuar nga femrat dhe sesi është përballur me situata të tilla të sikletshme.

E ftuar këtë javë në emisionin “THUMB” të Aulonës dhe Fatmës, ajo tha se ka një problem që ka të bëjë me ngacmimet nga gjinia femërore dhe në lidhje me këtë ka rrëfyer disa histori.

“Lesbiket më ngacmojnë, dhe për herë të parë më ka ndodhur kur kam qenë në gjimnaz në Poloni. Erdhën dy goca dhe mu ngjeshën, me duar nga mbrapa dhe unë uaaa duke ulëritur. Ishte hera e parë dhe nuk e prisja pastaj u mësova. Njëherë më ka ndodhur në Shqipëri me një vajzë e cila erdhi duke më puthur ishte e huaj.”

Aulona e pyeti se pse e lejoi një gjë të tillë dhe a i merr me sportivitet të tilla situata Isida tha:

“Po normal që me sportivitet çfarë të bëj, më tha ti më pëlqen dhe më puthi. Pastaj më ka ndodhur edhe në plazh  dhe e ndjej këtë energjinë që femrat po më shohin”.