E BËRI PËR INAT?! Ish i dashuri milioner i Morena Tarakut shpërndan FOTO INTIME në shtrat me modelen SUPER SEKSI – AlpeGossip
E BËRI PËR INAT?! Ish i dashuri milioner i Morena Tarakut shpërndan FOTO INTIME në shtrat me modelen SUPER SEKSI

E BËRI PËR INAT?! Ish i dashuri milioner i Morena Tarakut shpërndan FOTO INTIME në shtrat me modelen SUPER SEKSI

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është përfolur mjaft kohët e fundit.

Vitin e kaluar ajo i dha fund lidhjes së saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani.

Së fundmi bukuroshja na zbuloi se ishte fejuar duke postuar disa foto me një unazë gjigande në gisht ku shkruante: “Unë thash po”, e megjithatë nuk e ka zbuluar partnerin e saj.

Ndërsa ishi i saj Sasha, së fundmi e ka bombarduar Instagram-in e tij me foto sexy me një femër në krah.

Ai e ka bërë në këtë mënyrë publike lidhjen me modelen super seksi Paola Giraldo.

Dhe tashmë mesa duekt lidhja po shkon më së miri, pasi Sasha na ka lejuar që të shohim edhe disa foto intime nga jeta e tij seksuale.

Ai ka shpërndarë foto në shtrat ku duket edhe modelja bionde. Në foto nuk dallohet qartë nëse është apo jo Paola, por ajo që dimë me siguri është se Sasha ka vazhduar përpara me jetën e tij, ashtu si edhe Morena.