Nuk kontrolluan dot veten, çiftet që kanë dhënë spektakël intim në vende publike (FOTO) – AlpeGossip
Nuk kontrolluan dot veten, çiftet që kanë dhënë spektakël intim në vende publike (FOTO)

Nuk kontrolluan dot veten, çiftet që kanë dhënë spektakël intim në vende publike (FOTO)

Na ndodh në përditshmërinë tonë shikojmë në mes të ditës një çift duke shkëmbyer një puthje në rrugë dhe t’i kthejmë sytë menjëherë.
Situata bëhet e sikletshme për masën nëse në vende publike përkëdheljet midis dy personave bëhen të vazhdueshme dhe të bezdisshme për syrin.

Britanikja “Daily Star” ka për një përmbledhje të fotove më të “turpshme” të shkrepura ndonjëherë në vendet publike të Britanisë.

Protagonistë janë padyshim çifte të rinj që nuk mund të përmbahen dhe kanë dhënë shfaqje momentesh intime në metro, qendra tregtare, parqe, plazh… madje edhe në tarracat e ndërtesave.

Foto janë kthyer në virale.