LUANA VJOLLCA JEP LAJMIN E KEQ NGA MALDIVET/ Ermal Mamaqi e “ironizon”, reagimi i moderatores është EPIK (FOTO) – AlpeGossip
LUANA VJOLLCA JEP LAJMIN E KEQ NGA MALDIVET/ Ermal Mamaqi e “ironizon”, reagimi i moderatores është EPIK (FOTO)

LUANA VJOLLCA JEP LAJMIN E KEQ NGA MALDIVET/ Ermal Mamaqi e “ironizon”, reagimi i moderatores është EPIK (FOTO)

Luana Vjollca gjatë pushimeve të saj në Maldive nuk ka qenë kurrë vetëm. Përveç partnerit të shumë diskutuar dhe që ajo kurrë nuk na e zbuloi, shtypi rozë gjithashtu ka pasur vëmendje maksimale tek pushimet e moderatores.

Nga detajet më të vogla dhe deri tek komentet e ndryshme të shumë personazheve të famshëm, Luana na bëri të harrojmë për disa javë dimrin në Shqipëri.

Dhe tashmë mesa duket pushimeve përrallore në Maldive i ka ardhur fundi dhe Luana do të fillojë sërish punën. “Dita e fundit” shkruante moderatorja në përshkrimin e fotos dhe ne të, intv.al nuk mund të na shpëtonte edhe komenti “ironik” i Ermal Mamaqit.

“Aman shyqyr…. se plasëm” – ishte komenti i tij që mesa duket i referohet faktit se të gjithë po flisnin për pushimet e saj në Maldive.