“DUA 120 MIJË EURO”/ U kritikua për shifrën e lartë që kërkoi për në ‘Alba Festival’, reagon Loredana – AlpeGossip
“DUA 120 MIJË EURO”/ U kritikua për shifrën e lartë që kërkoi për në ‘Alba Festival’, reagon Loredana

“DUA 120 MIJË EURO”/ U kritikua për shifrën e lartë që kërkoi për në ‘Alba Festival’, reagon Loredana

Loredana nuk mori pjesë në “Alba Festival” sepse kërkoi të paguhej 120 mijë euro për pjesëmarrjen e saj. Kjo shifër e lartë u refuzua nga organizatorët e festivalit.

U kritikua për shifrën e lartë që kërkoi për

Reperja ka marrë shumë kritika në rrjet pasi në festival nuk munguan figura të njohura publike si Elvana Gjata, Mozzik, Ledri Vula, Mc Kresha, Kida, Tayna, Butrint Imeri e shumë të tjerë. Ndjekësit dhe fansat e kanë konsideruar kërkesën e Loredanës si diçka shumë të tepruar.

U kritikua për shifrën e lartë që kërkoi për

Mirëpo, si për “të justifikuar” veprimin e saj, reperja ka publikuar një foto në rrjete sociale që tregon qartë se ajo është mësuar me luksin dhe me jetën e shtrenjtë. Loredana ka publikuar një foto me para në dorë dhe me varëse të shtrenjta.

U kritikua për shifrën e lartë që kërkoi për

U kritikua për shifrën e lartë që kërkoi për

U kritikua për shifrën e lartë që kërkoi për