U LARGUA NGA Digitalb PAS 10 VJETËSH/ Zbulohet PROJEKTI i ri i Jonida Vokshit (FOTO) – AlpeGossip
U LARGUA NGA Digitalb PAS 10 VJETËSH/ Zbulohet PROJEKTI i ri i Jonida Vokshit (FOTO)

U LARGUA NGA Digitalb PAS 10 VJETËSH/ Zbulohet PROJEKTI i ri i Jonida Vokshit (FOTO)

Pak ditë më parë, Jonida Vokshi bëri të ditur se pas 10 vitesh në Digitalb ka vendosur të largohet nga kjo platformë. Jonida postoi videon e një spoti që ka realizuar për Digitalb dhe shkruajti se së shpejti do e shohim në projekte të reja.

 

“Zgjodha kete spot, sepse nga me shume se 60 qe kam realizuar per DIGITALB, ky eshte me i dashuri per mua.Ndersa, ky postim nder me te veshtiret dhe me te rendesishmit qe kam bere per ju.
Projektet afatgjate qe kam perpara, ne rrafshin profesional dhe personal kane bere qe une nga shtatori e tutje te terhiqem nga DIGITALB – shtepia ime per dhjete vitet e fundit.

Ky nuk ka qene nje vendim i lehte per mua.
Nga zemra falenderoj secilin bashkepunetor ne DGA per nje rrugetim te paharrueshem te perbashket dhjetevjecar. Te mbushur me vlera artistike, mbeshtetje profesionale dhe plot gjera te tjera te bukura, sa edhe ky spot.Mbase nje dite do jemi bashke serish, por deri atehere une kam vendosur te vazhdoj me projekte te tjera te cilat shume shpejt do ti kuptoni.

Ne fund, ju falenderoj JUVE qe keni qene me mua dhe me keni perkrahur dhe shkruar pa fund pergjate ketij rrugetimi. JU FALEMINDERIT ndjekes e miq te mite. Ju ftoj ne rrugetimin tim te ri duke ju premtuar gjera edhe me te bukura!”, ka shkruar Jonida në postimin e saj.

 

Ditën e sotme Jonida ka zbuluar se ka nisur punën për një film të ri. Ajo postoi një video nga sheshxhirimi, por nuk zbuloi asgjë më shumë duke e lënë surprizë.

Kujtojmë që në shtator Jonida do kurorëzojë në martesë dashurinë me producentin Besnik Krapi.