VAJZA E ARDIT GJEBREAS FESTON DITËLINDJEN/ Ja si e uroi kunata e saj: E dua… – AlpeGossip
VAJZA E ARDIT GJEBREAS FESTON DITËLINDJEN/ Ja si e uroi kunata e saj: E dua…

VAJZA E ARDIT GJEBREAS FESTON DITËLINDJEN/ Ja si e uroi kunata e saj: E dua…

Vajza e shoumenit të njohur Ardit Gjebrea, Anna dje ka festuar ditëlindjen.

Në 10-vjetorin e saj, vogëlushja Anna ka marrë urime të shumta.

Një prej tyre ishte edhe urimi i Merlin Haxhiymeri përmes një postimi në Instagram

“E dua zemrën tënde të bukur! Gëzuar engjëll,”-shkruan ajo në urimin e saj.

Jon dhe Merlin vendosën që ta bënin zyrtare lidhjen e tyre në fund të vitit 2017.