“KUR I URON ATIJ…”/ Pas fotos e gjitha e zhveshur, Enca poston tjetër pozë provokuese – AlpeGossip
“KUR I URON ATIJ…”/ Pas fotos e gjitha e zhveshur, Enca poston tjetër pozë provokuese

“KUR I URON ATIJ…”/ Pas fotos e gjitha e zhveshur, Enca poston tjetër pozë provokuese

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, postoi para disa ditësh një foto në “Instagram”, ku shfaqej e gjitha e zhveshur. Teksa pozonte pranë bregut të detit nudo, ajo shkruante se mund edhe ta fshinte më vonë atë foto.

Pas fotos e gjitha e zhveshur, Enca poston tjetër pozë provokuese

Por në fakt nuk ndodhi aspak kështu. Madje ajo vijon që në rrjetet sociale të postojë poza të tjera provokuese, siç ka bërë së fundmi.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet me bikini rozë, duke ekspozuar format e saj bombastike.

Pas fotos e gjitha e zhveshur, Enca poston tjetër pozë provokuese

“Kur i uron atij më të mirën, por ti je më e mira”, shkruan Enca bashkëngjitur me pozën që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente ngacmuese nga ndjekësit e shumtë.

Pas fotos e gjitha e zhveshur, Enca poston tjetër pozë provokuese