HOROSKOPI DHE VIPAT/ Florjan Binaj është një "Peshore" dhe asnjë nuk e kundërshton dot! (FOTO) - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Florjan Binaj është një “Peshore” dhe asnjë nuk e kundërshton dot! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Florjan Binaj është një “Peshore” dhe asnjë nuk e kundërshton dot! (FOTO)

Florjan Binaj është një ndër aktorët më të preferuar të humorit nga publiku dhe në horoskop ai i takon shenjës së “Peshores”.

Mund të themi se përmes analizimit të karakteristikave, Flori përputhet plotësisht me këtë shenjë.

Njerëzit me shenjën e peshores thuhet se janë mjaft të pashëm dhe u pëlqen e bukura. Kush më shumë se Florjani mund ta përfaqësojë këtë karakteristikë? Ai është një mashkull mjaft simpatik, i gjatë , me trup muskuloz dhe sy të kaltër mjaft tërheqës.

View this post on Instagram

Në brëndësi të revistës BORDO😎

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Ata ecin gjithhmonë përpara dhe kanë një formë të jashtëzakonshme për të arritur qëllimet”. Florin e kemi parë të jetë i pranishëm si në “Portokalli” me një mori rolesh por edhe në emisionin “Shiko Kush Luan” duke i dhënë “lezet” me humorin e prezencën e tij.

View this post on Instagram

E vërteta e hidhur…😂PORTOKALLI😂

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Peshorja gjithashtu nuk i duron dot padrejtësitë dhe ashtu si Flori, është i gatshëm të mari nisma në t1% mirë të të gjithëve.

/alpenews.al