Jeni gati?! Zbulohet supriza e Elvana Gjatës për fansat shqiptarë (FOTO) – AlpeGossip
Jeni gati?! Zbulohet supriza e Elvana Gjatës për fansat shqiptarë (FOTO)

Jeni gati?! Zbulohet supriza e Elvana Gjatës për fansat shqiptarë (FOTO)

Elvana Gjata është gati për suksesin e rradhës! Pas bashkëpunimit me këngëtarin Ty Dolla Sign për klipin “Off Guard”, Elvana po punon për këngën e saj më të re.

“Prive.al” shkruan se kënga do të jetë në gjuhën shqipe dhe do të titullohet “Ku vajti”. “Redbox Entertainment”, me në krye Big Bang ka punuar për realizimin e këngës. Ndërsa videoklipi është xhiruar në Tiranë.

Në profilin e saj në “Instagram”, Elvana ka zbuluar pjesë nga klipi, madje ka shkëputur edhe një pjesë të tekstit: “Aman ,si po me le vetem??”