“ÇMENDET” Noizy! Hipën mbi tavanin e makinës dhe kërcen: Mos shikoni… (VIDEO) – AlpeGossip
“ÇMENDET” Noizy! Hipën mbi tavanin e makinës dhe kërcen: Mos shikoni… (VIDEO)

“ÇMENDET” Noizy! Hipën mbi tavanin e makinës dhe kërcen: Mos shikoni… (VIDEO)

Reperi i njohur Noizy ka korrur mjaft sukses në muzikë dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram. Çdo këngë e tij kthehet në hit dhe veprimet e tij bien gjithmonë në sy.

Së fundmi ai i ka çmendur të gjithë fansat me një postim në Instagram. Noizy shfaqet mbi tavanin e makinës së tij, teksa ka ngritur muzikën në kupë të qiellit dhe fillon të kërcejë.

Shumë njerëz janë mbedhur rreth tij e brohorasin me të madhe, duke qeshur me veprimin e tij e duke fërshëllyer, ndërkohë që Noizy buzëqesh dhe kërcen me muzikën që dëgjon nga makina e tij.