DUKE QËNDRUAR NË SHTËPI/ Çfarë ka ndonjë gjë të re në Netflix – AlpeGossip
DUKE QËNDRUAR NË SHTËPI/ Çfarë ka ndonjë gjë të re në Netflix

DUKE QËNDRUAR NË SHTËPI/ Çfarë ka ndonjë gjë të re në Netflix

Këto ditë, po qëndrojmë në shtëpi më shumë se kurrë dhe le të tregohemi të sinqertë: shumica e kohës do të kalohet para ekraneve të laptopit, televizorit apo telefonit. Nëse keni ardhur vërdallë në Netflix për orë e orë të tëra, hidhini një sy listës së filmave dhe serialeve të reja që mund t’i shihni që sot dhe ditët në vijim.

15 mars

Aftermath

16 mars

The Boss Baby: Back in Business: Season 3
Search Party
Silver Linings Playbook
Tinker, Tailor, Soldier, Spy
The Young Messiah

17 mars

Bert Kreischer: Hey Big Boy
All American: Season 2
Black Lightning: Season 3
Shaun the Sheep: Adventures from Mossy Bottom

18 mars

Lu Over the Wall

19 mars

Altered Carbon: Resleeved
Feel Good

20 mars

A Life of Speed: The Juan Manuel Fangio Story
Archibald’s Next Big Thing: Season 2
Buddi
Dino Girl Gauko: Season 2
Greenhouse Academy: Season 4
The Letter for the King
Maska
The Platform
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker
Ultras
Tiger King