Çfarë surprize! Robert Berisha i dedikon këtë dhuratë Norës dhe Renes (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë surprize! Robert Berisha i dedikon këtë dhuratë Norës dhe Renes (FOTO)

Çfarë surprize! Robert Berisha i dedikon këtë dhuratë Norës dhe Renes (FOTO)

Rrjetet sociale shihen dhe si mënyra e duhur ku Vip-at e showbizz-it i bëjnë dedikime njerëzve të dashur dhe familjarëve.

Një rast të kësaj kategorie e ka bërë edhe Robert Berisha i cili ka vendosur të surprizojë partneren e tij Nora Istrefi dhe vogëlushen Rene.

Roberti ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto ku shihet të ketë veshur një bluze me një foto të familjes së bashku me vajzën dhe partneren ku shihen të jetë shumë të lumtur.

“Familja nuk është vetëm diçka e rëndësishme, familja është gjithçka”, shkruan Roberti në postimin e tij.