Ditëlindja e Meghan Markle po afron! Ja çfarë pritet të ndodhë në atë ditë – AlpeGossip
Ditëlindja e Meghan Markle po afron! Ja çfarë pritet të ndodhë në atë ditë

Ditëlindja e Meghan Markle po afron! Ja çfarë pritet të ndodhë në atë ditë

Po afrohet ditëlindja e Meghan Markle, e cila e ka fundjavën tjetër, pra më 4 gusht. Ajo do të jetë edhe ditëlindja e parë e saj si pjesëtare e familjes mbretërore, por edhe si Dukeshë.

Të gjithë mendojmë se ajo do të jetë një ditë shumë e bukur dhe plot festime, por mesa duket jo.

Sipas revistës “Hello” Meghan do ta kalojë 4 gushtin (ditëlindjen e saj) në dasmën e mikut të fëmijërisë të Prince Harry, Charlie Van Straubenzee dhe Daisy Jenks.

Pra dy festa në një ditë do të jetë 4 gushti për familjen mbretërore. Gjithsesi të gjithë sytë do të jenë tek Meghan, se si ajo do të vishet pasi asnjëherë nuk gabon në këtë gjë.