Enca e "TALL" Noizyn në mes të koncertit, dëgjoni ç'thotë për të LIVE: Jeni më të... (VIDEO) - AlpeGossip
Enca e “TALL” Noizyn në mes të koncertit, dëgjoni ç’thotë për të LIVE: Jeni më të… (VIDEO)

Enca e “TALL” Noizyn në mes të koncertit, dëgjoni ç’thotë për të LIVE: Jeni më të… (VIDEO)

Historia e sherrit të Noizyt me Encën tashmë dihet. Dyshja që dikur erdhën me bashkëpunime e bënë bujë, sot nuk i kanë marrëdhëniet aspak të mira me njëri-tjetrin dhe postimet me deklarata të thumbuese nuk kanë munguar edhe pse ka kaluar më shumë se një vit.

Dy ditë më parë Enca performoi në koncertin e mbajtur në Sheshin Skënderbej ku ishte i ftuar edhe Daddy Yankee. Teksa Enca këndonte këngën “Bow down”, publikoi këndonte bashkë me të dhe Enca në fund bëri deklaratën e papritur: “Jeni më të mirë se Noizy”, u tha ajo.

Ndiqeni këtë moment në videon e mëposhtme nga “inlife.al”