Dikur vajzat shqiptare “vdisnin” për Ricky Martin, sot ai ka dy fjalë për Era Istrefin dhe yjet botërorë (FOTO) – AlpeGossip
Dikur vajzat shqiptare “vdisnin” për Ricky Martin, sot ai ka dy fjalë për Era Istrefin dhe yjet botërorë (FOTO)

Dikur vajzat shqiptare “vdisnin” për Ricky Martin, sot ai ka dy fjalë për Era Istrefin dhe yjet botërorë (FOTO)

Ricky Martin ka qenë dashuria e shumë vajzave shqiptare të cilat janë rritur me muzikën e tij. Gjithmonë seksi dhe shumë i pashëm, ai i ‘zhgënjeu’ shumë prej tyre teksa deklaroi që ishte homoseksual dhe pëlqen meshkujt.

Por tashmë shumë pak e paragjykojnë për preferencat seksuale dhe shumë i duan HIT-et e tij, shkruan intv.al. Por e dini që edhe Ricky ka dëgjuar këngën “Live it up” të Era Istrefit dhe yjeve botërorë, Nicky Jam dhe Will Smith?

Po, po dhe me siguri Era do këtë ‘fluturuar në qiellin e shtatë’ nga gëzimi kur ka parë këtë koment.
“Ju lumtë!”,- shkruan Martin në videon e postuar nga Will Smith në Instagram ku është bërë ‘tag’ dhe Era bashkë me flamurin shqiptar.