“Kapardisu me lekët e popullit …” Komentuesi acaron Armina Mevlanin! Blogerja e bën të pendohet (FOTO) – AlpeGossip
“Kapardisu me lekët e popullit …” Komentuesi acaron Armina Mevlanin! Blogerja e bën të pendohet (FOTO)

“Kapardisu me lekët e popullit …” Komentuesi acaron Armina Mevlanin! Blogerja e bën të pendohet (FOTO)

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të famshme dhe suksesshme shqiptare dhe këtë e ka treguar edhe nëpërmjet rrjeteve sociale dhe jo vetëm. Së fundmi ajo sapo arriti 1 milion ndjekës në rrjetin social, Instagram dhe vlen të thuhet në çdo foto apo dalje publike, Armina është ndër ato vajza të cilat shihen të kuruara në çdo detaj.

Por nga këta 1 milion ndjekës ka edhe nga ata që shpërndajnë vetëm frymë negative, madje në foton e fundit ka ndodhur diçka e tillë.

Komentutesi: Kapardisu me lekët e popullit se herët a vonë Zoti nuk haron…

Armina: Me thene te drejten i gjithe eventi ka qene organizuar nga Moët&Chandon dhe meqe nuk e kuptoni puna ime eshte e lidhur pikerisht me kete gje reklamimin e brandeve ashtu sic ky udhetim e shume te tjera organizohen nga vete firmat dhe financohen po nga ato

Komentuesi: Ok ju kërkoj ndjes për kte pjes!!

Armina: Me vjen keq sepse smundem tja shpjegoj secilit kete gje pasi duhet te jesh pjese e kesaj fushe per ta kuptuar!