NUK E PRISNI RENATO QAN/ Çfarë ndodhi në finalen e “Hell’s kitchen” (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRISNI RENATO QAN/ Çfarë ndodhi në finalen e “Hell’s kitchen” (VIDEO)

NUK E PRISNI RENATO QAN/ Çfarë ndodhi në finalen e “Hell’s kitchen” (VIDEO)

Këtë të premte në 10 janar në ekranin e Top Channel do të transmetohet finalja e “Hell’s kitchen”. Duket se kjo finale do jetë plot emocione për konkurrentët, por edhe shefin e kuzhinës Renato Mekolli.

Renato ka postuar në Instagram një video ku shfaqet i përlotur dhe po ashtu edhe konkurrentët.

“Kjo finale është qarë me lot,me kuptimin e plotë të fjalës. Të Premten ora 21:00 në Top Chanel”, shkruan Renato.