Pyet të ftuarën a është masone, Ermal Mamaqit i vënë shënjestrën në ballë (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Pyet të ftuarën a është masone, Ermal Mamaqit i vënë shënjestrën në ballë (FOTO/VIDEO)

Pyet të ftuarën a është masone, Ermal Mamaqit i vënë shënjestrën në ballë (FOTO/VIDEO)

E ftuar këtë të shtunë në “Xing me Ermalin” është gazetarja e njohur e cila prej vitesh është pjesë e ekranit shqiptar, si spikere lajmesh dhe prezantuese të emisioneve shumë të ndjekur.
Ilva Tares, moderatori Ermal Mamaqi i ka bërë një pyetje të pazakontë.

“Ti je masone?”, e pyeti Ermali Ilvën por menjëherë moderatori vihet në shënjestër.

“Ça e ke atë”, i thotë Ilva e kur sheh veten në ekranin përballë, moderatori ul kokën menjëherë duke thirrur: “Hiqe pyetjen, hiqe pyetjen”.

Ilva Tare neser ne Xing me Ermalin!

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on