PUBLIKON PAMJET NGA DASMA/ Albana Osmani pozon seksi rrethuar nga katër meshkuj (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON PAMJET NGA DASMA/ Albana Osmani pozon seksi rrethuar nga katër meshkuj (FOTO)

PUBLIKON PAMJET NGA DASMA/ Albana Osmani pozon seksi rrethuar nga katër meshkuj (FOTO)

Albana Osmani prej vitesh është moderatore në televizonin Top Chanel.

Ajo është një ndër femrat më të dashura të ekranit dhe sigurisht nuk mund të mungonte në dasmën e Ledionit dhe Sarës.

Albana ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar çdo  foto nga përgatitjet e dasmës, pak orë më përpara ka postuar disa foto ku shihet bashkë me gazetarët e tjerë.