Hapi sytë në mëngjes/ Dhe zbuloi se po i bënte marrëdhënje orale një… - AlpeGossip
Hapi sytë në mëngjes/  Dhe  zbuloi se po i bënte marrëdhënje orale një…

Hapi sytë në mëngjes/ Dhe zbuloi se po i bënte marrëdhënje orale një…

Një burrë u zgjua dhe zbuloi se personi që po i bënte seks oral ishte një homoseksual i panjohur dhe jo e dashura e tij.

Viktima, emri i të cilit nuk bëhet i ditur për arsye ligjore, u ngacmua seksualisht nga Dale Everard pas një nate të kaluar jashtë me të dashurën e tij në Dunfermline, Fife, të Britanisë.

Çifti u takua me djalin 22-vjeçar te Brasshouse nightclub pasi atij i kishin shkuar keq punët pasi kishte dalë me dikë tjetër më parë.

Duke u ankuar se i dhimbte koka, djali kërkoi të ikte në shtëpi më shpejt për t’u shtrirë.

Partnerja e viktimës qëndroi ca kohë jashtë lokalit dhe ky i fundit krijoi miqësi me Everardin dhe ngritën disa dolli.

Mendohet se ata u larguan me taksi së bashku kur klubi u mbyll, duke vendosur bashkërisht që të shkonin te shtëpia, ku vajza jetonte bashkë me të dahsurin e saj.

Më pas ndodhi habia e madhe… Hall i madh për këtë djalë