“PSE BËN SIKUR I KE TË PASMET E MËDHA”/ Klaudia Pepa nuk ja përton fansit: Të vogla i kam… (FOTO) – AlpeGossip
“PSE BËN SIKUR I KE TË PASMET E MËDHA”/ Klaudia Pepa nuk ja përton fansit: Të vogla i kam… (FOTO)

“PSE BËN SIKUR I KE TË PASMET E MËDHA”/ Klaudia Pepa nuk ja përton fansit: Të vogla i kam… (FOTO)

Klaudia Pepa po mban të gozhduar fansat pas Instagramit të saj me fotot që publikon çdo ditë. Bukuroshja nuk ndalet së provokuari dhe kështu bëri edhe para pak ditësh.

Një foto e realizuar së fundmi nga balerina e njohur është përfolur shumë. Balerina shihet teksa hidhet në det, ndërsa kanë qenë të shumta komentet pozitive ndërsa fotoja ka qarkulluar në të gjithë rrjetin. Ndërkohë, pas një periudhe ku bukuroshja e talentuar i kishte bllokuar komentet në fotot Instagramit, tani ajo i ka lënë të lirë ndjekësit t’i komentojnë. Por një fans i ka thënë asaj se pse bën kot sikur i ka të pasmet e mëdha, pasi i ka të vogla dhe Klaudia nuk mund të mos i kthente përgjigje. Ajo i ka thënë që nuk bën kot, sepse të vogla i ka dhe ndihet mirë.