KOPJOI SËRSH NAOMI CAMPBELL/ Kim Kardashian “tërbon” ndjekësit me fustanin seksi të “Versace” – AlpeGossip
KOPJOI SËRSH NAOMI CAMPBELL/ Kim Kardashian “tërbon” ndjekësit me fustanin seksi të “Versace”

KOPJOI SËRSH NAOMI CAMPBELL/ Kim Kardashian “tërbon” ndjekësit me fustanin seksi të “Versace”

Kim Kardashian si gjithmon na mahniti me zgjedhjen e saj të veçant për dasmë.  Ajo u shfaq një fustan me ngjyra, cop mëndafshi të  Versaces, e veshur dikur nga Naomi Campbell.

Kim  pasi publikoi fotot krah postimi shkruajti: “Naomi përgjithmonë” ndërsa ajo vazhdon të kopjoj dhe  të frymëzohet nga pamjet historike të supermodelit.

Fustani në nuancat e ngjyrës vjollcë, blu dhe të verdhë është i njëjtë me atë që Naomi veshi në sfilatën e Versace në vitin 1996. Kim gjithashtu kopjoi edhe modelin e  flokëve , një bisht të lartë në të njëjtën mënyrë si Naomi. Kim tërhoqi vëmendjen për këmbët e saj të ndritshme në kofshën e ndarjes së fustanit të saj.

View this post on Instagram

Naomi Forever 💛💫

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on