ME NJË FUSTAN TRANSPARENT/ Elvana Gjata i tregon të gjitha hiret në klipin e ri (VIDEO) – AlpeGossip
ME NJË FUSTAN TRANSPARENT/ Elvana Gjata i tregon të gjitha hiret në klipin e ri (VIDEO)

ME NJË FUSTAN TRANSPARENT/ Elvana Gjata i tregon të gjitha hiret në klipin e ri (VIDEO)

Elvana Gjata po realizon klipin e radhës, dhe duket se ka ardhur momenti të shikojmë një tjetër anë të këngëtares. Deri më tani ajo ka publikuar klipe me një pamje të thjeshtë dhe pa shumë dekolte e zhveshje, por kësaj radhe Elvana i ka treguar të gjitha.

Këngëtarha, Elvana Gjata.

Me një fustan punuar me zinxhirë që varen, duke krijuar hapsira boshe ku bien në pah hiret e këngëtares, Elvana Gjatën nuk e kishim parë kurrë kështu. Me sa duket veshja është e stiluar nga Valdrin Sahiti, stilisti i famshëm që tashmë është edhe një mik i ngushtë i këngëtares.

Videoja e postuar nga Valdrin Sahiti në rrjete sociale: