KUR VIPAVE NUK U MJAFTOJNË VAJZAT E DJEMTË SHQIPTAR/ Kthejnë sytë nga “bota” dhe ngacmojnë virtualisht… (FOTO) – AlpeGossip
KUR VIPAVE NUK U MJAFTOJNË VAJZAT E DJEMTË SHQIPTAR/ Kthejnë sytë nga “bota” dhe ngacmojnë virtualisht… (FOTO)

KUR VIPAVE NUK U MJAFTOJNË VAJZAT E DJEMTË SHQIPTAR/ Kthejnë sytë nga “bota” dhe ngacmojnë virtualisht… (FOTO)

Vipat me famë botërore kanë një numër të madh fansash kudo të cilët i adhurojnë e madje janë gati të  bëjnë gjithçka për ta.

Mesa duket në mesin e tyre janë edhe këngëtarët shqiptarë të cilët gjithashtu kanë të drejtën të shprehin pëlqimet e tyre si çdo qenie tjetër njerëzore.

Këtë madje ato nuk ngurojnë ta bëjnë publikisht me komente të ndryshme në Instagram, kushtuar fiksimeve të tyre.

Këto raste nuk janë të pakta, madje mund të qëllojë që meshkuj të showbizit shqiptar të pëlqejnë apo “gjuajnë” virtualisht të njëjtën vipe me famë botërore. Këto të fundit në shumicën e rasteve nuk i përfillin aspak këto deklarata.

Noizy duke i shprehur pëlqimin Rihannës të cilën e quan “nuse”.

 

si dhe duke ngacmuar në “video live” Bebe Rexhën me fjalë jo shumë të hijshme:“E ki kryt e madh”, e që më pas këngëtarja e hoqi nga lista e ndjekësve.

Getinjo duke ngacmuar sërish virtualisht Rihannën:

Beatrix Ramosaj komenton në foton e Drake:

/AlpeNews.al