“DMTH KEMI DITËLINDJEN APO JO?”/ Ronela Hajati feston 29-vjetorin me miqtë e saj të ngushtë (FOTO) – AlpeGossip
“DMTH KEMI DITËLINDJEN APO JO?”/ Ronela Hajati feston 29-vjetorin me miqtë e saj të ngushtë (FOTO)

“DMTH KEMI DITËLINDJEN APO JO?”/ Ronela Hajati feston 29-vjetorin me miqtë e saj të ngushtë (FOTO)

Edhe për Ronela Hajatin data 2 shtator është shumë e veçantë. Me këtë datë, këngëtarja feston ditëlindjen, e që sot mbush plot 29 vjeçe. Festa për Ronelën filloi qysh mbrëmë, ku u argëtua pa fund në shoqërinë e miqve të saj më të mirë. Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku përkrah saj shihet Young Zerka dhe këngëtarja Filloreta Raçi – FIFI.