“ISHALLA DO DALIN BINJAKË”/ Fansja publikon momente intime në krevat me Ardian Bujupin (VIDEO) – AlpeGossip
“ISHALLA DO DALIN BINJAKË”/ Fansja publikon momente intime në krevat me Ardian Bujupin (VIDEO)

“ISHALLA DO DALIN BINJAKË”/ Fansja publikon momente intime në krevat me Ardian Bujupin (VIDEO)

Ardian Bujupi është një nga këngëtarët më të suksesshëm shqiptar,  i cili ka rrëmbyer zemrat e shumë vajzave.

Ai është mjaft aktiv me koncerte brenda e jashtë vendit dhe fanset e zjarrta nuk hezitojnë t’ja shprehin dashurinë publikisht.

 

 

 

Kështu ka ndodhur edhe në koncertin e fundit ku këngëtari ishte i ftuar. Njëra nga fanset e tij veçse ka postuar video gjatë koncertit, e ka ndjekur këngëtarin deri në dhomën e tij të hotelit.

Ndërkohë që këngëtari flinte ajo ka postuar video nga dhoma e hotelit dhe nga krevati ku mesa duket kanë kaluar natën bashkë, sipas “Gazeta Ekspres”.

Pasi është bërë gati të dalë nga dhoma ajo ka postuar një tjetër video ku shkruan: “Mirupafshim Ardian, ishalla do të dalin binjakë”!