MAMI MË SEKSI QË KENI PARË/ Zaimina del kështu “dada” me të bijën (FOTO) – AlpeGossip
MAMI MË SEKSI QË KENI PARË/ Zaimina del kështu “dada” me të bijën (FOTO)

MAMI MË SEKSI QË KENI PARË/ Zaimina del kështu “dada” me të bijën (FOTO)

Mami Zaimina është bërë gati për të dalë xhiro me vogëlushen e saj Khloe, dhe duket mjaft në formë.

“Le të ikim Dada!” shkruan ajo në një publikim në Instagram, teksa na tregon foton më seksi që kishim parë sot.

E veshur me një palë pantallona të shkurtra, një bluzë me kapuç dhe një palë çizme me dizajn të lëkurës së gjarprit, Zaimina është padyshim mami më seksi që kishim parë ndonjëherë.

Nuk e dimë se ku ndodhet Khloe e vogël, por me siguri duke pritur në makinë, teksa mami përshëndet fansat në Instagram me foto të tilla provokuese.