LUIZI IRONIZOI BANORËT E “BBV1″/ Einxhel nuk ia kursen një përgjigje – AlpeGossip
LUIZI IRONIZOI BANORËT E “BBV1″/ Einxhel nuk ia kursen një përgjigje

LUIZI IRONIZOI BANORËT E “BBV1″/ Einxhel nuk ia kursen një përgjigje

Ditën e sotme Luizi hodhi një thumb për banorët e “Big Brother VIP 1” teksa u shpreh se dikur e donte partneren “inteligjente si Beatrix, besnike si Donaldi, të sinqertë si Monika dhe të drejtpërdrejtë si Arjola”.

Luizi ironizoi banorët e 'BBV1', Einxhel nuk ia kursen një

Pas deklaratës së tij ai mori një përgjigje nga Beatrix Ramosaj (Lexo këtu), por jo vetëm. As Einxhelit nuk i ka pëlqyer komenti i Luizit.

Luizi ironizoi banorët e 'BBV1', Einxhel nuk ia kursen një

“Mbaroi bullizmi me ata që ka brenda dhe ja nisi me ata që janë jashtë?”, ka shkruar ajo në Twitter.

Luizi ironizoi banorët e 'BBV1', Einxhel nuk ia kursen një

Luizi ironizoi banorët e 'BBV1', Einxhel nuk ia kursen një