FESTON DITËLINDJEN SOT/ Enca surprizohet në mesnatë – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN SOT/  Enca surprizohet në mesnatë

FESTON DITËLINDJEN SOT/ Enca surprizohet në mesnatë

Këngëtarja shumë e komentuar në media dhe ndër më të suksesshmet në tregun muzikor shqiptar, Enca feston sot ditëlindjen. Enca mbush 24 vjeç e përpara se të mbërrinte mesnata postoi një foto ku shkruante: “Obobo s’do jem më kurrë 23 vjeç”.

Në mesnatë, këngëtarja u surprizua me një tortë që mbante numrin 24 e ku shkruhej “Edhe 100”.

Por edhe Enca vetë i bëri një surprizë fansave me një video ku tregon se shumë shpejt do publikojë këngën e re “Mwah”.

Në video dëgjohet pak nga kënga e re e Encës që pritet të kthehet në hitin e rradhës.