FESTON SOT DITËLINDJEN E 26-TË/ Mikja e ngushtë emocionon Lori Hoxhën në mesnatë – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN E 26-TË/ Mikja e ngushtë emocionon Lori Hoxhën në mesnatë

FESTON SOT DITËLINDJEN E 26-TË/ Mikja e ngushtë emocionon Lori Hoxhën në mesnatë

Trashgimtarja e Top Channel dhe njëkohësisht blogerja e dashur Lori Hoxha sot feston ditëlindjen e saj të 26-të.

Bukuroshja nuk ka postuar akoma asgjë referuar kësaj dite të gëzueshme për të, por mikja e saj Sonela po. Mikesha e ngushtë e Lori Hoxhës ka postuar në mesnatë në rrjetet e saja sociale, disa foto ku uron blogeren tonë bukuroshe.

Ajo i ka shoqëruar fotot me shkrime të bukura dhe tepër emocionuese. Sonela ka shkruar: Gëzuar ditëlindjen vajzës më seksi, më të vërtetë, më të ”zjarrtë” dhe të vetmes për mua Lori Hoxha. 

Sonela i është referuar Lorit duke i thënë se është si një rreze dielli dhe me siguri këto fjalë të ëmbla e kanë emocionuar blogeren bukuroshe. Ndërkohë ne i urojmë Lorit të bëhet edhe 100 vjeç! /AlpeGossip.al