“DUA TA VË KOKËN TEK B*THA JOTE”/ Fansi befason me dëshirën ndaj Luana Vjollcës – AlpeGossip
“DUA TA VË KOKËN TEK B*THA JOTE”/ Fansi befason me dëshirën ndaj Luana Vjollcës

“DUA TA VË KOKËN TEK B*THA JOTE”/ Fansi befason me dëshirën ndaj Luana Vjollcës

Luana Vjollca përveçse është një moderatore shumë e pëlqyer nga publiku. Së fundmi ajo është futur në tregun e muzikës dhe po korr sukses me bashkëpunimet e publikuara.

Para pak javësh bukuroshja publikoi  këngën “Sonte” ku bashkëpunoi me këngëtarin e njohur Ramadan Krasniqi.

Luana gjithashtu  ka shumë ndjekës dhe fansa  në llogarinë e saj “Instagram” , të cilët janë shumë aktiv me komente në fotot e moderatores. Ditën e sotme ajo ka publikuar disa foto ku shihet në super formë dhe fansat kanë shprehur kërkesa dhe dëshira nga më të ndryshme por komenti i një ndjekësi ishte epik dhe e pazakontë.

Kam nje deshir qe te ve koken te bytha jote dhe te fle aty”: ishte komenti i fansit.

Epo tani mos e teproni me këto dëshira !

Alpenews.al